Klub Malucha zaprasza na inaugurację jesiennego semestru

Wakacyjna przerwa już za nami, najwyższa pora wrócić do działania. Jesienny semestr w Klubie Malucha zostanie zainaugurowany już w najbliższy czwartek, 29 września.

Klub Malucha zaprasza dzieci z opiekunami na inaugurację jesiennego semestru. Będzie okazja, by się trochę pobawić, poznać ofertę, w tym także nowe zajęcia i porozmawiać z animatorkami. Nie zabraknie wspólnych gier, harców i tańców, bo przecież najważniejsze w tym wszystkim są dzieciaki.

– Jak zawsze podczas inauguracji Klubu Malucha przygotowaliśmy sporo niespodzianek dla
naszych milusińskich – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. aktywizacji
społecznej. – Opiekunowie będą mogli zapisać swoje pociechy na zajęcia i dowiedzieć się, co tym razem dla nich przygotowaliśmy, a w tym czasie my zajmiemy się dziećmi.

Inauguracja jesiennego semestru Klubu Malucha odbędzie się w czwartek, 29 września, w siedzibie Centrum Integracji Międzypokoleniowej. Początek przewidziano na godzinę 17. Po wszystkim do wyłącznej dyspozycji rodziców i opiekunów zostaną oddane pełne ciuchów wieszaki, efekt finału trzeciej edycji Showroomu – chorzowskiej giełdy ubrań. Będzie można – nieodpłatnie – pozyskać nowe kreacje dla siebie lub swojego dziecka.