Konkurs krzyżówkowy dla pacjentów Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie

Centrum Integracji Międzypokoleniowej wraz z Chorzowską Strefą Wolontariatu zaprasza pacjentów Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie na oddziałach: Chorób Wewnętrznych, Rehabilitacji Neurologicznej, Neurologii z Pododdziałem Udarowym oraz Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Geriatrycznym do udziału w konkursie „Letnia Krzyżówka Łamigłówka”.

Konkurs krzyżówkowy dla pacjentów Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie już się rozpoczął. Zabawa potrwa do 28 lipca 2016 roku. Dzień później, czyli 29 lipca, na każdym oddziale wyłonionych zostanie trzech zwycięzów konkursu. Przygotowano dla nich atrakcyjne upominki.

Krzyżówki umieszczone są przy specjalnie oznaczonych skrzynkach na kilku oddziałach i stamtąd można je bez problemu pobrać. Wypełnioną krzyżówkę należy wrzucić do wspomnianej skrzynki, ale przedtem należy podpisać się imieniem i nazwiskiem, a także dopisać swój numer telefonu. Wówczas, jeśli wygra osoba, która nie jest już pacjentem szpitala, będziemy mieli szansę na kontakt z nią – mówi Jolanta Kiolbasa, odpowiedzialna za Chorzowską Strefę Wolontariatu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie!

krzyzowka-konkurs-cim