Podpisano porozumienie o współpracy między Chorzowem oraz Nowym Sączem

24 stycznia o godzinie 12:00 podpisano porozumienie o współpracy między Chorzowem oraz Nowym Sączem w zakresie polityki senioralnej. To działanie przyczyni się do wymiany wiedzy i doświadczenia decydentów obu miast dotyczących m.in. oferty instytucji działających na rzecz seniorów. To także kolejny krok do stworzenia sieci współpracy w tym obszarze z innymi gminami w całej Polsce.


Tego samego dnia odbyła się gala Chorzowskiej Akademii Seniora oraz chorzowska premiera spektaklu „Pół na pół” z gwiazdorską obsadą, który swą prapremierę miał nigdzie indziej, jak właśnie w Nowym Sączu.
Na zakończenie dnia goście z Nowego Sącza oraz chorzowscy seniorzy i wolontariusze wzięli udział w biesiadzie ze swojskim klimatem, zorganizowanej w Dworku Parkowym, którą swym występem uświetnił Mirek Jędrowski.
Był to dzień pełen wrażeń. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tych doniosłych wydarzeniach i którzy nas dziś wspierali. Chorzowska Akademia Seniora wraca z nową, jeszcze bardziej ciekawą i zróżnicowaną ofertą wraca już drugiego lutego.