Już w czwartek SZMATERLOOK! Zobacz, jak przebiegają przygotowania

Dobór nowej garderoby, spotkanie ze stylistką i zmiana fryzur – od ubiegłego tygodnia trwają przygotowania do nowej edycji SZMATERLOOK-a, która odbędzie się już w najbliższy czwartek, 30 czerwca 2016 roku. Zobaczcie, jak zmieniają się chorzowianki, biorące udział w projekcie.

Do drugiej edycji SZMATERLOOK-a zaproszonych zostało pięć chorzowianek, w różnym wieku. Niektóre z nich na co dzień pracują, inne zajmują się karierą zawodową i wychowywaniem dzieci, jedna z pań od paru lat jest już na emeryturze. Każda zostanie poddana całkowitej metamorfozie – od ubiegłego tygodnia panie kompletowały nowe stroje, zaliczyły spotkanie ze stylistką, a także wizytę u fryzjera, Dawida Horzeli.

Wszystkie pięć uczestniczek pierwszy raz bierze udział w tego typu przedsięwzięciu. Jednym z głównych powodów, dla których zdecydowały się wystartować w SZMATERLOOK-u jest ciekawość. Ważna jest też dla nich potrzeba zmiany.

Biorę udział w SZMATERLOOK-u, ponieważ od jakiegoś czasu jestem mamą i nie mam za wiele czasu, by zrobić czegoś dla siebie. To daje mi taką możliwość – mówi Joanna Staszewska, jedna z uczestniczek projektu.

Finał SZMATRELOOK-a odbędzie się w nadchodzący czwartek, 30 czerwca 2016 roku, w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie, który mieści na ulicy Paderewskiego 35. Wszystkich, którzy chcą zobaczyć, jakiej metamorfozie zostały poddane uczestniczki imprezy zapraszamy na godzinę 16:00 do hotelu. Podczas zabawy na scenie wystąpi zespół Wantuła.

Serdecznie zapraszamy!