Turniej w grę Dobble na chorzowskiej plaży. Zabawa dla całej rodziny

W najbliższy piątek, już za tydzień, 29 lipca tego roku, odbędzie się pierwszy turniej w grę Dobble! Zapraszamy wszystkich: dużych i małych.

Dobble to towarzyska gra karciana o prostych zasadach i niezwykle emocjonującym przebiegu. Każdy z graczy otrzymuje zestaw kart, na których znajdują się różne symbole. Na dwóch kartach zawsze występuje jeden symbol wspólny – celem uczestników jest jak najszybsze dostrzeżenie go. Banalne? Owszem – dzięki łatwym regułom w Dobble mogą z powodzeniem grać całe rodziny, rewelacyjnie się przy tym bawiąc. Rozgrywka jest dynamiczna, ekscytująca i pełna niekontrolowanych wybuchów śmiechu.

Centrum Integracji Międzypokoleniowej organizuje w wakacje dwa turnieje w Dobble. Pierwsza edycja odbędzie się 29 lipca, druga – 30 sierpnia. Udział może wziąć każdy, wcześniejsze zapisy nie są wymagane. Turnieje odbędą się na plaży, która w wakacje funkcjonuje na podwórku przy ul. Dąbrowskiego 7 lub – w przypadku niepogody – w sali widowiskowej siedziby CIM. Start o godzinie 12:00, zakończenie przewidziane jest na godzinę 15:00. Na zwycięzców czekają nagrody

dobble-turniej