UWAGA! ZMIANA! Odwołana część zajęć prowadzonych w ramach Klubu Malucha i Akademii Seniora

W przyszłym tygodniu (27.06 – 03.07.2016) nie odbędzie się część zajęć prowadzonych w ramach Klubu Malucha i Akademii Seniora.

Odwołane zostają zajęcia w prowadzone w ramach Klubu Malucha w Centrum Integracji Międzypokoleniowej (ul. Dąbrowskiego 7, Chorzów) w środę oraz w czwartek. Zajęcia w Klubie Malucha odbędą się zgodnie z planem w poniedziałek i we wtorek (we wtorek zostaje odwołany tylko aerobik o godz. 18:00). Zmiany podytkowane są oficjalnym zakończeniem semestru wiosennego, które odbędzie się 29 czerwca 2016 roku, w środę.

Zajęcia w ramach Akademii Seniora, prowadzone w Centrum Integracji Międzypokoleniowej, oraz Dzielnicowych Akademii Seniora odbędą się zgodnie z planem od poniedziałku od czwartku. W piątek, 1 lipca, zajęcia są odwołane, w związku z ceremonią zakończenia semestru wiosennego.

Ponadto w dniu dzisiejszym (24.06.2016) nie odbędzie się aerobik w wodzie w Zespole Szkół Sportowych nr 2 przy ul. Wolności 133. Natomiast zajęcia w Zespole Szkół Sportowych nr 1 przy ul. Ryszki 66 odbędą się bez zmian.

Jednocześnie przypominamy, że będzie to ostatni aerobik w wodzie w tym semestrze Chorzowskiej Akademii Seniora.